Unitedfilm navštívilo za první měsíc 8 tisíc lidí

Autor:

Na závěr roku přinášíme nadějnou zprávu pro nově se rodící sektor českého nezávislého filmu. Portál Unitedfilmu, který je tomuto prostoru výhradně určen navštívilo v prvním měsíci ostrého provozu přes 8 tisíc lidí. Nejčtenějšími články se stal Miloš Forman, Jan Hřebejk, první díl seriálu s Kamilem Filou a technický článek o anamorfických objektivech. Celkem jej přečetlo na 2 tisíce lidí.

 

Průměrná návštěvnost serveru je téměř 300 čtenářů denně

Zkraje roku 2015 se můžete těšit na poslední díl seriálu s Kamilem Filou, na pokračování Nového dobrodružství nezávislého filmu v ČR, na první profesionální recenze nezávislých filmů, na nové filmové ukázky, na interview s českými i světoznámými nezávislými i profesionálními tvůrci a na další informace, návody a novinky ze světa techniky a hardware.

Přibude sekce katalogu filmů, přehled obálek a postupně i festivalů v ČR. Zkraje roku by měl být znám i nový maskot nezávislého filmu od německého výtvarníka. V plánu je i propagační radio spot na Fajn Radiu Life. Unitedfilm, jenž má zatím 5 externích přispěvovatelů bude postupně hledat širší redakční tým, partnerské organizace a pokoušet se o financování pomocí grantů. Tak držte palce.

Podpořit nás můžete nejen náměty na zlepšení, upozorněním o vznikajících filmech, ale také sdílením na sociálních sítí Facebook a Google+.

Děkujeme všem za přízeň a podporu českého nezávislého filmu.

Přejeme všem čtenářům a tvůrcům úspěšný filmový rok 2015

Média