Český Robin Hood se chystá vyplenit kina

Autor:

Už delší čas se bez zájmu velkých médií připravuje český nezávislý velkofilm Zbojník. Celou produkci má na svých bedrech režisér Leoš Kastner. Bez pochyb nejtalentovanější nezávislý český režisér. Příběh se odehrává ve třináctém století. Vše se točí kolem postavy zbojníka Oldřicha ze Sukořína. Ta má svůj předobraz v anglickém Robinu Hoodovi a ve slezském Ondrášovi z Janovic.

Výprava snímku, obsazení i celkově technická stránka je doslova dechberoucí. Ne nadarmo zabodoval Leoš Kastner se svým předešlým filmem Trash Town (již nyní na kanálu nezávislých filmů Vortex) na 10. ročníku festivalu Cinema Open v Hradci Králové (festival už bohužel neexistuje a stal se zněj tuctový vzdělávací film kemp). Poslechněte si sami, oč se Leoš Kastner se svým štábem a mnoha dobrovolníky snažili:

 

Pokud vás video namlsalo, zde se můžete podívat na první teaser k filmu:

 

Neváhejte trailer šířit mezi své přátele a kamarády, aby se o filmu vědělo. Za poslední roky se jedná o největší projekt českého nezávislého filmu! Bez nadsázky se jedná o nezávislý velkofilm v nízkorozpočtových podmínkách! Článek o filmu si budete moci přečíst i v září v jediném českém filmovém celoplošně prodávaném a prestižním časopisu Cinema. Článek najdete jako vždy na stranách 10 a 11 v naší rubrice Nezávislý film.