SHOW - nevídaný československý thriller

Autor:

O nevídaný nezávislý československý film se pokusil mladý režisér Dan Pánek. Film SHOW je film, který vznikl jen díky poutavému příběhu pro skutečné filmové fanoušky.

show4

Jedná se o thriller západního střihu. K jeho vzniku nepřispěl žádným způsobem stát prostřednictvím Fondu nebo Ministerstva kultury. Snímek se také nechystá na klasickou kino distribuci, ale bude své diváky hledat v online prostoru na svých webových stránkách. Příběh vypráví o šestici zcela odlišných lidí, kteří se probouzí v klecích v uzavřeném hangáru. Jak se tam dostali? Proč? Co jsou skutečně zač a hlavně kdo je ten, jenž je uvěznil? Komorní klaustrofobický thriller režiséra Dana Pánka provede diváka emocionálním hurikánem a přinese řadu šokujících twistů. Musíme podotknout, že film vznikal ještě před populárním seriálem Hra o oliheň, takže jakákoliv možná podobnost je čistě náhodná. Ve snímku si zahráli jak málo známí, tak i slavní čeští a slovenští herci. Jmenujme například některé z nich jako ostříleného Martina Stránského, youtubera Lukáše Frlajse, herečku Evu Sakálovou nebo debutanta Patrika Černocha.

show5

Režisér Dan Pánek a producent Peter Jancura se pokouší vyjít ze zaprděných vod klasického českého filmového rybníčku, který nabízí především komedie a pohádky. Jejich thriller SHOW budete moci exkluzivně sledovat pouze na webu filmu, kde se také dozvíte všechny potřebné informace. Aby snímek dosáhl úspěchu, nepotřebuje milionovou návštěvnost v kinech, ale postačí dvacet tisíc online platících diváků. Můžete si tedy snímek zhlédnout z pohodlí vašich domovů. Pokud máte tedy rádi napínavé thrillery a chcete vidět československý nezávislý film běžte se podívat na web film-show.cz a dozvíte se vše potřebné. Už nyní vás tam čeká mnoho fotek z filmu a také slibný trailer. Přikládáme i video se záběry z filmu. Film je stále možné na jeho webu podpořit a zapojit se tak do jeho vzniku!