Pracovní seminář k Pinnacle Studio

Autor:

V Impulsu v Hradci Králové proběhne 27.února 2016 pracovní seminář k seznámení postupů s nejrozšířenějším a dostupným video editorem Pinnacle Studio.

Pinnacle studio 2

Od 10 hodiny přivítá zájemce lektor a filmař Unitedfilmu Radek Hochman, který projde nejprve základní pojmy programu a formáty videa. Při prezentaci provede základní orientací v programu a jeho nastavení a zaměří se i na populární knihovnu médií.  Poté postupně budou následovat kapitoly spjaté s časovou osou, práce s titulky, práce s efekty a v neposlední řadě práce se zvukovou stopou. Prostor bude samozřejmě i na dotazy zúčastněných.

 

Pinnacle Studio je levný, přesto kvalitní střihový nástroj, který zcela dostačuje pro běžný střih zejména reportážního a dokumentárního střihu. Jeho vývoj, který nyní řídí společnost Corel směřuje více za profesionální rutinou, čemuž odpovídá i nové rozvržení časové osy a ostatních modulů. Pokud se chcete pevně ukotvit při činnosti s tímto programem, je seminář určen právě vám. Poplatek činí pouhých 200 Kč a je určen všem věkovým kategoriím.

 

Přihlášku je nutné do 15.února provést zde.