Industry program na LFŠ 2019

Autor:

Letní filmová škola a Národní filmové muzeum NaFilM v loňském roce poprvé společně představily Industry program filmové a audiovizuální výchovy.

Cílem programu je nabídnout zájemcům o filmovou výchovu možnost setkávat se s českými a zahraničními hosty a sdílet své projekty, přístupy a zkušenosti – a to nejen v rámci diskuzních panelů, ale také během praktických ukázek, díky kterým je možné si představené postupy bezprostředně vyzkoušet.

I letošní druhý ročník Industry programu představí ověřené a inovativní formáty audiovizuální výchovy. O svých zkušenostech s vývojem a vedením vzdělávacích programů pro školy budou mluvit čeští i zahraniční odborníci. Účast na mezinárodním setkání je bezplatná a je určena učitelům základních, středních a uměleckých škol, lektorům kroužků a dílen pro děti a mládež, kinařům, klubistům a dalším aktivním zájemcům o filmovou výchovu. Díky tomu, že je Industry program otevřený také návštěvníkům festivalu, je možné nevšední formy filmových dílen testovat společně.

Industry program na LFŠ 2019