Přes překážky, osudu navzdory

Autor:

Nová motivační kniha od redaktorů Unitedfilm nejen s příběhy filmových osobností.

Přes překážky osudu navzdory Formánek CsolleovaKniha má tři části. V té první je 32 rozhovorů s tělesně postiženými lidmi z celého světa, jako jsou horolezci bez rukou a nohou, umělci malující ústy a nohami, automobilový závodníci bez nohou nebo filmový režisér Simon Fitzmaurice, který natočil film i přesto, že může komunikovat pouze očima. Je tu i Jan Potměšil, který se do filmu, TV a divadla vrátil na vozíku po nehodě.

Ve druhé část je 10 rozhovorů se zajímavými lidmi, opět z celého světa, kteří šli za svým snem bez ohledu na překážky, a podařilo se jim ho splnit. Je zde i rozhovor s kaskadérem a režisérem Hal Needhamem, který se z prostého chlapce vypracoval na nejlepšího kaskadéra Hollywoodu a v praxi tak naplnil americký sen.

Ve třetí části je 11 rozhovorů s lidmi, kteří mají pozoruhodný životní příběh, ocitli se tváří v tvář smrti nebo stáli ve správný okamžik na správném místě. Je zde příběh anglického herce Davida Frankhama, který se bez jakýchkoliv zkušeností na první dobrou uchytil v Hollywoodu, což je dneska vyloučeno.

Celkem tedy 53 rozhovorů z celého světa na více jak 300 stranách doplněná o desítky barevných fotografií. Motivační kniha autorů Vítka Formánka a Evy Csölleové vyjde v druhé polovině září.

K dostání zde nebo v síti Kosmas a u všech dobrých knihkupců