Premiéra filmu podle úspěšného fantasy románu Drsný spasitel

Autor:

Chlápek v kápi s umělým tech-okem kráčí světem, ve kterém se lidé (a upíři a mutanti a další verbež) řežou granátomety i magií. Kde česká krajina dostala pořádně zabrat kvůli století válek a bytostem, které k nám přišly z Druhé strany.

Drsný spasitel 2Tímto akcí bujícím textem lákají tvůrci filmu na premiéru svého filmu Drsný spasitel, která proběhne 5. října v jihlavském kině DKO.

Na svědomí má celý film, ve spolupráci s kameramanem Jaroslavem Kottinkem, režisér Jaroslav Šetek, který si na svůj vysněný projekt vydělal reklamní tvorbou a kampaní na Startovači. Scénář filmu napsal podle své vlastní a populární knižní předlohy Miroslav Žamboch. Do hlavní role byl obsazen Aleš Blažej.

Pětileté úsilí konečně na plátně

Fanfilm, který vznikal celých 5 let, se konečně podařilo dokončit a diváci se dozví tajemství celého příběhu. Spasitel hledá svou duši a pravdu o své minulosti, k tomu mu dopomáhají brokovnice Margareth, granátomet Grayson a obrovský revolver Zabiják Démonů. Živí se výhradně jako námezdní lovec a prodává zboží, které sám nalezne v opuštěných vesnicích. Jeho život nabere nečekané obrátky ve chvíli, kdy se dozví, že před několika desítkami let sám vedl armádu démonů proti lidem v největší bitvě naší doby.

Režisér Jaroslav Šetek má pro návštěvníky připraveno mnoho překvapení a vydařený merchendising, který čerpá ze špičkového vizuálu filmu. Po premiéře je připravena atraktivní after party. 

Teaser na film