Reálná emulace 35mm filmu

Autor:

Málokdy se vám stane, aby vám někdo poskytl příjemný a užitečný dárek a to zcela zdarma. Prostřednictvím Unitedfilmu máte možnost této nabídky využít i vy.

 

Jistě se vám mnohokrát stalo, že jste potřebovali do svého filmu přidat efekt reálného filmového zrna či jakýchkoliv jiných emulací pravého filmu (škrábance, prach, průsvity). Ano, většina komerčních editačních nástrojů vám tuto volbu nabídla, ale asi často jste došli k závěru, že výsledek není to pravé ořechové. Aby ne, o generované efekty se postaral počítačový algoritmus, tu lepší, tu horší úrovně. Než použít laciný počítačový efekt, tak od toho leckdo raději upustil. Není divu, dobrý nezávislý film potřebuje to nejlepší.

 

A proto je tu  VisionColor,  mladá německá rodinná značka, založena v roce 2012 vývojáři kolorovacích pomůcek pro filmaře, střihače, fotografy a koloristy. Mladý tým si je situace s otevřením možnosti nezávislého filmu vědom a cílem značky je vyvíjet  inovativní příslušenství pro mnoho gradingových a editačních aplikací s důrazem na velkou paletu současné moderní tvorby.

Grain Pack 2K  nabízí reálné skeny 35mm a 16mm zrna filmové suroviny

VisonColor vám nyní nabízí si stáhnout zdarma balík v rozsahu úctyhodných 2GB, který obsahuje mnoho zajímavých video sekvencí, cívek a textur v kinostandardu 2K.

 

Název produktu je Grain Pack 2K a nabízí reálné skeny 35mm a 16mm zrna filmové suroviny,  efekty hořícího filmu, světelné průsvity nebo televizní řádkování. Jedinou a jistě snadno řešitelnou podmínkou je, mít účet na Facebooku, kterým se k odkazu na stažení dostanete. Společnosti tak věnujete svůj „like“ a berte to jako ochutnávku jejich širokého portfolia.

VisionColor Film Grain/Light Leaks/Film Burns/Texture Pack 2K