Krátká puška pro kamery Azden SGM-250MX

Autor:

Nový mikrofon SGM-250CX japonské značky Azden je díky provedení typu „krátká puška” ideální pro kompaktní digitální filmové kamery a moderní DSLR/DSLM přístroje.

Azden SGM-250CX

Mikrofon s délkou 153 mm nikdy nezaclání, ale přesto je dostatečně dlouhý, aby zajistil účinné potlačení zvuků přicházejících ze stran a zezadu. Mikrofon je vybaven vysoce citlivou vložkou s nízkým vlastním šumem, integrovaným kabelem s délkou 33 cm a konektorem XLR, a také elektronikou napájenou pomocí 48V fantomového napájení.

Pevné, kovové tělo průměru 21 mm lze snadno upnout do většiny standardních držáků včetně dodávaného, nového modelu Azden SMH-X s paticovou montáží a ¼”-20 závitem. Držák lze díky tomu snadno upevnit k paticím pro blesk i standardním montážím a stativům.

 

Modely řady SGM-250 jsou oblíbeny pro svůj přirozený přednes, specificky upravený pro věrné podání lidského hlasu, bez nepřirozeně zvýrazněné basové části spektra. Díky nízkému šumu a široké, vyrovnané frekvenční odezvě, poskytuje mikrofon SGM-250CX vynikající zvuk referenční kvality. Ať už hledáte mikrofon pro přímou kamerovou montáž, či pro upevnění do pistolových držáků nebo na mikrofonní tyče, SGM-250CX bude vaší novou volbou pro záznam dialogů. Po registraci získáte od výrobce záruku v délce 10 let. Cena na českém trhu činí něco málo přes 8 tisíc Kč.

Zdroj: Syntex.cz

Média